• mystery_shopping_4

spetskompetens

-"Varför vi valt att nischa oss mot enbart kontrolltjänster kan beskrivas kort och konkret med ett ord, som
våra kunder efterfrågar:
Spetskompetens!"

KONTAKTA OSS

Öppettider: M-F kl 08.30 – 17.30
Du kan alltid nå oss på telefon, mail eller via kontaktformuläret nedan.

Precont AB

Huvudkontor Stockholm:

Ekbacksvägen 22
168 69 Bromma
Växel kontor: 08-27 30 33
Robert.M: 0732-070 171, robert@precont.se
Jessica.B: 0732-070 174, jessica@precont.se
Andreas.N: 0732-070 177, melker@precont.se
Mail: stockholm@precont.se

Region Syd/Malmö:

Zinkgatan 2
234 35 Lomma
Peter.M: 0732-070 170, peter@precont.se
Jonas.S: 0732-070 173, jonas@precont.se
Mail: malmo@precont.se

Region Väst/Göteborg:

Göteborgsvägen 89 (Ny adress!)
431 30 Mölndal
Anna.J: 0732-070 105, anna@precont.se
Cecilia.K: 0732-070 175, cecilia@precont.se
Mail: goteborg@precont.se

Administration:

Rapportansvarig – Emma.B: 0732-070 179, emma@precont.se
Rapportering – Johan.G: 0732-070 176, johan@precont.se
Ekonomi – ekonomi@precont.se

 

Kontaktformulär för företag

Vill ni veta mer om våra tjänster eller be om en offert, vi ringer upp er inom 24 timmar.

Just nu

  • Precont har tecknat avtal med Venue Retail Group gällande kontrolltjänster... Läs mer →

  • Precont har tecknat avtal med Canal Digital och C-more gällande... Läs mer →

  • Precont har tecknat avtal med Twilfit för kontrolltjänster på samtliga... Läs mer →

Nyhetsarkiv